reklama
reklama
                    Časopis Apetit předplatné

Apetit

Cena na stánku 59.9 Kč
Ušetříte až 31 %
Vychází měsíčně
12 čísel za rok
Časopis Apetit je psán s opravdovou chutí a vášní pro jídlo. Nabízí originální recepty, seznamuje čtenáře s novinkami ze světa gastronomie a učí je, že jíd... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Elektronické předplatné
Doručováno do PC, tabletu, mobilu...            
Dárkový pozkaz
Země doručení:
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
499
Na stáncích:
719 Kč
Ušetříte:
31 %
Roční předplatné: 12 čísel
zasílání do Evropy
Naše cena:
2 507
Roční předplatné: 12 čísel
zasílání do Světa
Naše cena:
3 827
Roční předplatné: 12 čísel
zasílání do Švýcarska
Naše cena:
2 507
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
564
Na stáncích:
719 Kč
Ušetříte:
22 %
Kupte balíček 1+1 a ušetřete 29%
Apetit
Naše krásná zahrada
Apetit (12 č.) + Naše krásná zahrada (12 č.)
Naše cena:
998 Kč
Na stáncích:
1 402 Kč
Ušetříte:
29 %

Dárek k předplatnému

V případě, že je k předplatnému nabízen dárek, platí pro nové i prodlužující předplatitele na území České republiky do uvedeného data konce nebo do vyčerpání zásob. Dárek je zasílán na adresu plátce předplatného přibližně do měsíce od úhrady. 
Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz

Co je to elektronické předplatné?
Objednaný časopis můžete číst ve svém mobilu, tabletu anebo počítači, a to i offline.
Součástí elektronickeho předplatného není tištěná podoba časopisu.

Časopis po zaplacení zůstává ve vaší elektronické knihovně a můžete si jej kdykoli znovu přečíst.

Elektronické předplatné můžete také jednoduše darovat:
Stačí v objednávce u doručovacích údajů zadat email obdarovaného a přístup k předplatnému bude aktivován pro tento email.

Více informací naleznete v Často kladených dotazech.

 

Aplikace pro e-předplatné jsou dostupné pro tyto zařízení:
Zařízení se systémem iOS (off-line a on-line čtení)
Zařízení se systémem Android (off-line a on-line čtení)
Webový prohlížeč na PC (on-line přístup)

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu Apetit

Časopis Apetit je psán s opravdovou chutí a vášní pro jídlo. Nabízí originální recepty, seznamuje čtenáře s novinkami ze světa gastronomie a učí je, že jídlo nemusí být povinnost, ale krásné hobby a životní styl. Vysoká kvalita fotek zaručí, že už při pouhém pohledu na ně se čtenáři začnou sbíhat sliny. Žádný z receptů není do časopisu vkládán jen tak. Redakce je vybavena profesionální kuchyní, kde jsou recepty přiváděny k dokonalosti. Testujícími kuchaři se kromě redaktorek pravidelně stávají také vybraní čtenáři. Časopis Apetit se těší velké oblibě mezi čtenáři i na facebooku, kde má už přes 110 000 gastronomických příznivců.

• Časopis pro všechny, kteří jedí a vaří hravě a s radostí
• Apetit nabízí originální, jednoduché a funkční recepty
• Seznamuje čtenáře s gastronomickými novinkami a učí je nebát se kuchyně
• Nabízí rady a inspiraci k vlastnímu kulinářskému tvoření
• Vysoká kvalita fotografií

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8Aktuální číslo: 13. 1. 2021
Příští číslo: 11. 2. 2021
Kategorie: Vaření a gastronomie
Periodicita: měsíc
Vydavatelství: Burda International CZ s.r.o.
Šéfredaktor: Marie Holobrádková
E-mail: editorial@apetitonline.cz
Web: www.apetitonline.cz
Běžná cena: 59.9 Kč / vydání
Počet stran: 124 - 188
Formát: 210 x 275 mm
Prům. náklad: 40 819 kusů
Rok vzniku: 2004

Předplatné časopisu Apetit

Apetit je časopis o vaření, který vychází od roku 2004. Tento měsíčník je určen všem, pro které se vaření stalo koníčkem a společenskou zábavou.

Vydavatelem časopisu Apetit je společnost BURDA Media 2000 s.r.o., která byla založena v roce 1997. Přináší čtenářům řadu úspěšných společenských titulů v České republice. Jedná se například o nejúspěšnější časopis - a jejich předplatné - na světě ELLE, měsíčník pro ženy MARIANNE, pánský časopis MAXIM, dále MARIANNE BYDLENÍ a mnoho dalších titulů. 

Časopis Apetit nabízí jednoduché a zároveň originální recepty ze snadno dostupných surovin. Na své si přijdou milovníci tradiční české kuchyně, ale i milovníci exotických pokrmů nebo ti, kteří se v kuchyni nebojí experimentovat. Oblíbenou rubrikou jsou rychlá jídla pro celou rodinu, magazín také obsahuje spoustu gastronomických novinek, a je doprovázen reálnými fotografiemi pokrmů. I když se každá stránka týká vaření, v časopise se odrážejí i prvky související se životním stylem.

Časopis Apetit
a jeho předplatné vás obohatí o spoustu zajímavých receptů a inspirací do kuchyně pro začátečníky i pokročilé. Mezi časopisy o vaření patří tento k těm nejlepším. Vaření se pro Vás stane odpočinkem i zábavou.

Dále doporučujeme předplatné časopisu Marie Claire, časopis a jeho předplatné Pošli recept, předplatné časopisu Betynka, předplatné časopisu InStyle, předplatné časopisu Svět ženy nebo předplatné Marianne.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu Apetit: 65%

Uživatelské komentáře

Zuzana Drábeková (anonym)
04. 08. 13
hodnocení Váš časopis som mala celé roky rada, ale v poslednom čase je v ňom oveľa menej receptov, článkov a rád, ktoré ma na predchádzajúcich číslach tak priťahovali a na môj vkus príliš veľa reklám. Posledné číslo som si ani nekúpila, pretože - neviem, z akého dôvodu, keď na reklamách pravdepodobne zarábate dosť - ste rapídne zvýšili (aspoň u nás, na Slovensku) cenu časopisu. Je mi to ľúto, pretože časopis Apetit sa mi tak páčil, že som kamarátkam k darovala aj certifikáty na predplatné. Mám dojem, že sa teraz preorientujem na iné časopisy s podobnou tematikou.
(anonym)
16. 01. 08
Zita Hálová: Časopis ve ,,starém,, kabátě se mi líbil víc...mám všechna čísla a od zač. jejich vydávání jsem byla nadšená...vánoční číslo ,,v novém,, mě nenadchlo....
s pozdravem..předplatilka Zita Hálová
(anonym)
05. 01. 08
hodnocení Šárka Fajkusová: Dobrý večer, také souhlasím s tím, že nová podoba časopisu hodně uškodila. Byl tak perfektní, že nepotřeboval změnu. Zrovna jsem uvažovala o předplatném, ale za těchto podmínek si časopis rozhodně nepředplatím. S pozdravem Šárka Fajkusová
(anonym)
02. 01. 08
hodnocení M. Buriánková: Dobrý den, zcela souhlasím s paní Kostincovou, mám tytéž výhrady. Také nepotřebuji paní šéfredaktorku sedící na baru přes dvě stránky a x žemlovek v nadživotní velikosti. Všechno to jsou jen zaplácnuté stránky, kvůli kterým se musela takovým skokem zvednout cena časopisu. Také nový formát se mi zdá dost nepraktický. I já lituji, že jsem se stala čerstvou předplatitelkou, ale měla jsem zájem o jiný časopis, než který budu dostávat. Proč jste ke změnám vlastně přistoupili? Časopis ještě nevycházel tak dlouho, aby nutně vyžadoval změnu, i když ani to by důvod ke změně nebyl. Asi by to potřebovalo ještě jednu změnu - a to v redakci. M. Buriánková
(anonym)
21. 12. 07
hodnocení Marie Kostincová: Dobrý den paní Pecháčková.
Kupuji časopis od prvního čísla a jsem jeho předplatitelkou.Nové šaty vašeho časopisu,kterými jste v redakci všichni tak nadšeni,mi vyrazily dech a tak vytočily,že vám píši.V první chvíli jsem si myslela,že listuji časopisem GURMÁN,který s příchodem nové šéfredaktorky,také obdržel "nové šaty" a okamžitě jsem ho přestala kupovat.Ve vašem případě nechám doběhnout předplatné a počkám,až se opět změní šéfredaktorka,v což pevně doufám.Nejsem zvědavá na vaše fotky přes celou stránku/ mám na mysli fotky vaší osoby / a také nepotřebuji k jednomu receptu mandarinky na třiech stánkách a ještě jsem zapoměla na stranu titulní.Jsem opravdu znechucená.Časopis ztratil všechno,na co jsem se vždy těšila.Přeji vám,ať se vám daří,ale v jiné redakci. M.Kostincová
(anonym)
15. 12. 07
hodnocení jaxlik: časopis se mi moc líbí, jen bych uvítala více vegetariánských receptů...
Váš komentář

E-mail do redakce časopisu Apetit

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
10 čísel: 890 Kč 990 Kč 10% ušetříte
12 čísel: 290 Kč 348 Kč 17% ušetříte
11 čísel: 296 Kč 493.9 Kč 40% ušetříte
4 čísel: 120 Kč 196 Kč 39% ušetříte
Přehled časopisů
reklama
Hledáte dárek?